x
Sık Sorulan Sorular

1. Hafta içi 5 gün saat 10:00-17:00 arasında 0850 307 29 29 numaralı telefonlardan arayarak müşteri hizmetleri danışmanınız ile görüşebilirsiniz.
    Aynı zaman da sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında  0553 786 32 80 numaralı kurumsal whatsapp telefon hattımızdan da hizmet alabilir, hollyhoodcomtr isimli İnstagram ve Facebook üzerinden de bize mesaj gönderebilirsiniz.

2. Kargo

 Siparişiniz Aras kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 2-3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. 

İlgili mevzuat uyarınca; kargo gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, ad-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadil belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) gerekmektedir. Alıcının kimliğini kargo görevlisine göstermemesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 3. Ücretsiz iade kargosu

  3.a. Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, ürünü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içinde ürün faturası ile beraber ve iade değişim formunuzu doldurarak Aras kargo ile kargo ücretini ALICI ÖDEMELİ olarak ücretsiz bir şekilde geri gönderebilirsiniz.

  3.b. İademi hangi adrese göndereceğim?

         İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber iade değişim formunuzu doldurarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz:

         HollyHood Teknoloji A.Ş.

         MTK Sitesi - Meriç Mahallesi 5745/7 Sokak No:20 PK: 35090 Bornova - İZMİR

         Aras Kargo Müşteri Kodu: 1905348851050

         Farklı kargo şirketleri ile gönderilen iade ve değişimler kabul edilmemektedir.

     

1. Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

      www.hollyhood.com.tr dan satın aldığınız ürünlerde renk ve beden değişimi yapabilirsiniz, farklı bir ürünle değişim yapılmamaktadır, değişim yapacağınız ürünü Yurtiçi kargo ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz, değişim ürününüzün size dönüş kargosu yine anlaşmalı tarifemiz üzerinden sizin ödeyeceğiniz şekilde size geri gönderilir.

2. İade edilen ürünlerin geri ödemeleri

      İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, hollyhood.com.tr geri ödemeleri 1 iş günü içerisinde verdiğiniz banka hesabına iade etmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi kartın kesim tarihinden sonraki iş günlerinde ise bu süreç 7-10 iş günüdür. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemlerde iade edilen tutar karta artı bakiye olarak yansır, ancak işlem taksidi kartınız tarafından ödenmeye devam eder.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.